TRY  
Türkçe  
 

HAKKIMIZDA

 Turtles Transfer;

Adını Ege ve Akdeniz'de yaşamını sürdüren caretta caretta lardan alan firmamız,yaptığınız her rezervasyonda, Dekamer derneği ve ilgili kurumlara bakım ve ar-ge çalışmalarına bağış desteğinde bulunuyor. Transferlerimiz, Yakın zamanda tüm doğa derneklerine de katkı sağlayacak. Sizler de tüm dostlarınıza, gönül rahatlığı ile bizi önerebilirsiniz. Ayrıca; Yurt dışından gelen ve yurt içindeki müşterilerimize kolaylık ve ayrıcalıklar sağlamakta olup, Havalimanlarına ve Otellere transfer hizmeti de yapmaktayız.

Ekonomik sınıftan lüx sınıfa kadar birçok Araçlarımız ile sizlere en iyi Transfer hizmetini verebilmek için yoğun ve titiz bir şekilde çalışmaktadır.

Araçlarımızda için tecrübeli ve profesyonel şoförleriyle de sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir.

Siz değerli müşterilerimizin 7/24 havalimanın da Karşılamasını Sağlamaktayız.

Yurt içi ve Yurt dışından gelen müşterilerimize transfer ayrıcalığı da sunmaktadır.

Rezervasyon sayfamızdan Araçlarımızın özelliklerini, fiyatlarını inceleyebilir ve kiralama ile ilgili +90 530 181 67 67 - 0850 777 0090 telefon numaramızdan ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

 Turtles Transfer Hizmetleri;

Siz değerli müşterilerimize kaliteli, konforlu ve güvenilir hizmeti sağlamak için hassasiyetle çalışmaktadır.

Turtles Airport Transfer, bir NP GRUP TURİZM Markası olup, Kültür Turizm Bakanlığına bağlı, A grubu Türkiye Seyahat Acenteler Birliği (Türsab) üyesidir. Araçlarımız, Ulaştırma bakanlığı D2 yetki Belgeli dir. Tüm Yol, koltuk, Trafik sigortası taşıma Kurallarına uygundur.2009 Yılından beri Sizlerin de güveni ve Tercihi ile Türkiye’nin Yollarındayız.

Ödeme Yöntemleri
https://www.turtlestransfer.com/ © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır -